obr KURZYZáujem
Mám záujem o biochemické tkanivové soli

   Meno: 
   Tel. kontakt: 
   e-mail: 

obr. poslanieBiochemické tkanivové soli - poradenstvo
Biochemické soli tvorí súbor dvanástich základných minerálnych solí, nevyhnutných pre život, ktoré sú pripravené spôsobom umožňujúcim ich rýchle a efektívne vstrebávanie priamo do buniek a tkanív ľudského tela. Z tohto dôvodu sa nazývajú aj tkanivové soli. Sú univerzálne, nachádzajú sa v Zemi, vo všetkom živom a aj vo vesmíre.

V podstate ide o zlúčeniny sodíka, draslíka, železa, vápnika, síry, fosforu, chlóru a kremíka, ktoré sa nachádzajú v ľudskom organizme – v jeho tkanivách a krvi. Ich rovnováha a správny pohyb sú nevyhnutné pre udržanie zdravia. Získavame ich prirodzene z potravy, avšak dnešné poľnohospodárstvo nám poskytuje potraviny často ochudobnené o tieto minerálne látky. V dôsledku toho a aj v dôsledku zvýšenej fyzickej alebo duševnej záťaže, ktorou je dnešná doba charakteristická, dochádza k narušeniu rovnováhy esenciálnych minerálnych živín, čo sa nakoniec prejaví zdravotnými problémami.

Soli sa niekedy označujú aj ako Schüsslerove tkanivové soli podľa nemeckého lekára Wilhelma H. Schüsslera (1821 – 1898), ktorý identifikoval a určil dvanásť základných minerálnych solí. Svojimi výskumami dospel k záveru, že nedostatok niektorej z týchto solí vedie k narušeniu bunkového metabolizmu, až k narušeniu zdravia. Ak je príslušná tkanivová soľ pravidelne dopĺňaná vo forme, v akej ju bunky dokážu čo najoptimálnejšie využiť, môžu bunky opäť dosiahnuť schopnosť normálne fungovať - zlepšuje sa zdravie a telesná pohoda. Preto sa biochemické tkanivové soli pripravujú homeopatickým spracovaním pri riedení D6. Napriek tomu nejde o homeopatiká, pretože obsahujú účinnú látku, ktorú telu dokážu doplniť.

Tkanivové soli pomáhajú prirodzenej samoliečiacej, čistiacej a regeneračnej schopnosti tela a poskytujú bunkám esenciálne anorganické živiny na obnovenie rovnováhy a re-energetizáciu. Ak je bunková nerovnováha dopĺňaná tkanivovými soľami dlhší čas, väčšina užívateľov pociťuje zvýšenie energie a pocitu pohody. Pokiaľ sa nerovnováha podchytí v počiatočnom štádiu, predíde sa tak vážnejšiemu poškodeniu zdravia a človek sa fyzicky a psychicky začne cítiť lepšie. Tkanivové soli však možno využiť aj na riešenie akútnych zdravotných problémov. Poraďte sa s vyškoleným konzultantom, ktorý vám pomôže vybrať vhodnú tkanivovú soľ podľa vašich symptómov. Ponúkame biochemické tkanivové soli značky Biomineral, pripravované Lekárňou Vicky Wall v Bratislave.

Balenie: 180 tbl/15 €

Konzultácia trvá 30 až 60 minút/10 € (v kombinácii s kraniosakrálnou terapiou alebo metamorfnou technikou 5 €)

Objednávky: ivana.banova@a-centrum.sk, 0905 351001