obr KURZYZáujem
Mám záujem o metamorfnú techniku

   Meno: 
   Tel. kontakt: 
   e-mail: 

obr. poslanieMetamorfná technika
Metamorfná technika je založená na princípe uvoľnenia energie vyživujúcej bloky, ktoré vznikli z psychických stresov matky a plodu od počatia po narodenie. Tieto bloky sú fixované na reflexných zónach chrbtice na chodidlách, rukách a hlave – tam je zachytená celá časová os prenatálneho obdobia.

Metamorfná technika pracuje s vrodenou inteligenciou životnej sily ošetrovaného a so schopnosťou sebauzdravenia a regenerácie každého organizmu.

Metamorfná technika je jednoduchá a veľmi jemná, je vhodná pre deti i pre dospelých. Je úspešná pri riešení zdravotných i emocionálnych problémov aj veľmi starého pôvodu, podporuje ľudí v obdobiach náročných zmien (úmrtia blízkych, rozchody, strata zamestnania a pod). Takisto je vhodnou podporou pre tých, ktorí sa chcú posunúť vo svojom osobnom rozvoji. Pozitívne pôsobí na jedincov s autizmom, hyperaktivitou, poruchami pozornosti, sebaovládania, pre postihnuté osoby (s Downovým syndrómom) a s poruchami centrálnej nervovej sústavy. Pozitívne vplýva aj na tehotné mamičky a na zdravý vývoj ich bábätiek.

Metamorfná technika má trvalý, hlboký a nenásilný účinok. Ľudia hneď po prvom ošetrení môžu badať zmeny na svojom správaní, cítiť prílev energie.

Metamorfná technika sa aplikuje prostredníctvom jemných dotykov na reflexných zónach chodidiel, dlaní a hlavy. Nemá vedľajšie účinky. Výborne sa dopĺňa s inými druhmi terapií. Netreba pri nej skúmať diagnózy, rozoberať osobné problémy ani súčasné či minulé choroby.

Ak chcete o metamorfnej technike vedieť viac, pozrite si www.inspirala.cz.

Na ošetrenie sa treba vopred objednať: 0905 351001, ivana.banova@a-centrum.sk
• Ošetrenie dospelej osoby trvá cca 60 minút/20€
• Deti v závislosti od veku 10 až 30 minút/5-10€